a_holik_m_krcma.png

A je to v pytli!

 

Komedie, která Vás ujistí v tom, že lež má krátké nohy. A že z banální lži může vyrůst obludné monstrum, které může ohrozit Vaši dosavadní spokojenou existenci.

 

Autor: Ray & Michael Cooney

  

Režie: Marcela Krupíková

 

Účinkují: Aleš Holík, Aleš Maděra, Kateřina Maděrová, Ludmila Krčmová, Martin Krčma, Stanislav Marcoň, Oldřich Kozubík, Josef Šarman ml., Marcela Krupíková ml.

 

Příští představení:  13. 5. 2018, 16:30 hodin, Zlínský klub 204 (bývalá městská knihovna)

                               

 

 

Tři Královny

 

Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou. Tři ženy, které se na něm sejdou, byly v nedávné době vystaveny zlomovým životním okamžikům a teď stojí před nelehkým úkolem – naučit se žít své nové životy. Kromě tohoto faktu však nemají společného vůbec nic. Každá z nich patří k jiné generaci, každá má svůj příběh a každá se musí vyrovnat s odlišnou životní situací. A je to právě humor, který drží člověka nad vodou v těch nejtěžších chvílích a pomáhá mu zdolávat i ty nejhorší překážky. Královny jsou tragikomedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.

  

Autor: Michalela Doleželová a Roman Vencl

  

Režie: Marcela Krupíková

 

Účinkují: K Svatoslava Holíková, Ludmila Krčmová, Alena Langrová

Příští představení:  9. 4. 2016, 18:00 hodin, Orlovna v Kašavě

 

 

 Vražedné telefony

 

Psychologické drama, které vás nenechá chladnými. V poklidné rodině doktora Klána se za jeho několikadenní nepřítomnosti stane něco, co velmi ovlivní doposud bezproblémový vztah obou manželů a nakonec obrátí i celý jejich život naruby… V hlavních rolích se vám představí Kateřina Maděrová a Jan Esterka.

 

Autor: Josef Bouček

 

Režie: Věra Vlková

 

Účinkují: Kateřina Maděrová, Jan Esterka, Petra Drábková, Lenka Latifová

 

Příští představení: 23. 5. v 19.30 v Orlovně v Kašavě (premiéra)

                                    24. 5. v 19.30 v Orlovně v Kašavě

                                    (Vstupenky budou v předprodeji v Květinářství u Jitky Řezníčkové v Kašavě.) 

 

  

 

Lakomec

 

Harpagon je muž, který je pro peníze schopen obětovat vše - rodinu, děti, lásku. Bez bohatství nevidí smysl života. Jeho postava je tragikomická a představuje důkaz o tom, že peníze přirozeně deformují charakter a mezilidské vztahy. Dílo je plné komediálních zápletek, dochází ke vtipným nedorozuměním a je napsáno vystříbeným jazykem, který umí vykouzlit na tvářích úsměv. V hlavní roli Stanislav Marcoň.

 

Autor: Molière

 

Režie: Věra Vlková

 

Účinkují: Stanislav Marcoň, Šárka Marcoňová, Josef Šarman, Aleš Maděra, Kateřina Maděrová, Růžena Žáková, Martin Krčma, Ondřej Krčma, Aleš Holík, Vladimír Drápal, Miroslav Masař

 

Příští představení:   6. 3. 2016, 17:00 hodin, Kulturní centrum Zlín (bývalá knihovna)

 

Kašaret

Slovy "Ka ka ka kabrňáci jsme my v Kašaretu, každý tu zpívá nebo řekne aspoň větu. Našim úkolem je dělat radost všem tak, aby každý byl spokojen" začíná text úvodní písně.  Přijďte se podívat na dvouhodinové kabaretní pásmo plné nenuceného humoru, divadelních hříček, písní a tanců v režii Věry Vlkové. Součástí programu je také premiéra krátké hry z nemocničního prostředí, jejíž autorkou je paní Hana Marcoňová z Kašavy.

Účinkují

Aleš Maděra, Kateřina Maděrová, Aleš Holík, Svatoslava Holíková, Martin Krčma, Ondřej Krčma, Ludmila Krčmová, Josef Šarman, Stanislav Marcoň, Šárka Marcoňová, Marcela Zbranková, Alena Langrová, Petra Drábková, Marcela Krupíková, Růžena Žáková, Věra Vlková.

Příští představení

Kašava - Orlovna          Sobota 22. 2. 2014          17:30 hod.

Odehraná představení

Kašava - Orlovna          Sobota 1. 2. 2014          17:30 hod.

Kašava - Orlovna          Sobota 8. 2. 2014          17:30 hod.


Předprodej vstupenek

Květinářství Jitky Řezníčkové v Kašavě, tel.: +420 776 191 760

Věkové omezení

Nevhodné pro děti do 12 let.